Len tak a Free

Len tak a Free

Kamarátka chcela nočný stolík, ale nie obyčajný. Mal byť pekný a hlavne biely a nikde sa nič také nedá kúpiť. No jasné že sa nedá, lebo všade sú len drevotrieskové jednorázové kocky po cca 30 euro, ale nič také k čomu by mohol mať človek vzťah ako k niečomu hodnotnému a vyrobenému iba pre neho.

Samozréjme, že som jej to sľúbil, ale keď niečo robím, tak len tak a zadarmo. Takáto výroba však trvá aj 3-4 mesiace, lebo keď hobľujem masív, ohobľujem aj na stolík. Keď spájam, tak spájam aj stolík a keď lakujem, nastriekam aj stolík.

Chvíľu som hľadal na nete niečo, čo bude pekné, jednoduché a nie až moc…

 

Toto sa mi zdalo moc simple.

A na takéto Cicmany som zasa nemal nervy, aj keby som to dokázal s jednou rukou v zadku.

 

 

Niečo som vytlačil a bez presnej idei som začal tu deštička, tam rámik a…

 

 

Vyšlo z toho toto, ešte šufle a čielka a ready to go.

 

 

No a posledná etapa. Po mesiaci som vyrobil aj šufle a celé to pospájal. Dúfam, že sa bude páčiť a majiteľke vyčarí úsmev na tvári. A pre mňa to bol ani neviete aký relax. Len tak robiť bez výkresov a čo z toho bude to bude.

Podobne ako keď som sa zo Chicaga vybral do Wisconsinu na výlet a v polovici cesty som si povedal nech je sranda. Pôjdem 100km rovno a potom 3x na každej križovatke zabočím do prava.

Bóóóóže môj. Dostal som sa do nejakého kukuričného poľa, bola už tma a ja som nevedel ani kde som. A keďže Wisconsin sú len kukuričné polia, musel som tam v poli vedľa cesty prespať. Ráno ma zobudil rozčúlený farmár, že kemping je na konci cesty asi 400metrov ďalej a ja mu parkujem na v jazde do poľa.

6 Responses

  A powerful share, I just given this onto a colleague who was doing slightly analysis on this. And he actually purchased me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become experience, would you thoughts updating your weblog with extra particulars? It is highly helpful for me. Large thumb up for this blog put up! http://hellowh983mm.com

  Top Tips to Predict Future Results. Read the Budgeting Software Guide Adobe Photoshop

  windows 7 ultimate price philippines 2013
  windows xp home edition iso bootable usb
  adobe cs6 for mac student edition
  student discount for microsoft office 2016
  buy adobe photoshop elements for mac
  purchase solidworks professional
  buy autocad software uk
  buy windows 7 update from xp
  autodesk revit price uk
  buy revit lt 2015
  best buy canada photoshop elements 14

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *